İMPARATORLUĞU PROJESİ


“ARTWEEKS@AKARETLER”
27 NUMARADA İZLEYİCİLERİ İLE BULUŞUYOR

 

İlk dört büyük ilgi gören “Artweeks @Akaretler” bu satıştan

8 – 19 Eylül arasında; Bilgili Holding üretim organizasyonuyla, üretim yapanlarınlarını Akaretler'de sanatseverlerle buluşturuyorlar.

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi UBS Ana Sponsorluğunda, Bilgili Holding organizasyonuyla düzenlenen Artweeks@Akaretler, 8 Eylül Çarşamba günü Sıraevler’de kapılarını açıyor. Bünyesine yeni eklenen galeriler ve koleksiyonerlerle büyüyerek 10 binaya yayılıyor.

Artweeks@Akaretler’in bu sezon gerçekleşecek olan beşinci etkinliğinde; Zilberman, Yıldız Holding Koleksiyonu, Mine Sanat Galerisi, Sanatorium, Martch Gallery, artSumer, Mixer, The Empire Project, X-İst, Vision Art Platform, Pi Artworks,Pilevneli Galeri, Sanatatak, Krank Art Gallery, Galeri Nev, İstanbul, Ferda Art Platform ve Merkur Galeri bulunuyor.

Akaretler Sıraevler’de on iki gün sürecek olan tüm sergiler ücretsiz gerçekleşiyor.

Etkinlikte Sıraevler Akaretler 27 Numarada ise;
İmparatorluk Projesi; Ali Taptık, Can Pekdemir, Cansu Yıldıran, Cemil Batur Gökçeer, Deniz Üster, Jasper de Beijer, Lale Tara, Mehmet Güleryüz, Nathalie Mamboury, Merve Tuna ve Özlem Ünlü'den bir seçki ile yer alıyor. 
 

Ali Taptık, Can Pekdemir, Cansu Yıldıran, Cemil Batur Gökçeer, Deniz Üster, Jasper de Beijer, Lale Tara, Mehmet Güleryüz, Merve Tuna, Nathalie Mamboury, Özlem Ünlü

Artweeks@Akaretler September 2021

08 Sep - 19 Sep 2021

 

 

 

WORKS IN THE SHOW