I Saw A Bug

I Saw A Bug

The Empire Project bu yıl, 100 m2'lik bir alanda geçtiğimiz yıllardan daha geniş bir seçkiye yer veriyor. 16 yerli ve yabancı sanatçının yapıtları sergilenecek: Ali Taptık, Alp Sime, Banu Birecikligil, Cemil Batur Gökçeer, Burhan Kum, C.M. Kösemen, Can Pekdemir, Cindy Jansen, Erdoğan Zümrütoğlu, Görkem Ergün, Gözde Türkkan, Halil, Jasper de Beijer, Mehmet Güleryüz, SENA, Sinem Dişli.

Şimdiye dek katıldığı Marakeş, Viyana gibi uluslararası sanat fuarlarının yanı sıra, bu yıl 3. kez Unseen Fotoğraf Fuarı Amsterdam’da Türkiye’den tek  kurum olan The Empire Project, 2014’te 9.su düzenlenen Contemporary İstanbul Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’na resim, fotoğraf,  serigrafi  ve yeni medya yapıtlara ilaveten özel edisyonlu “box set”ler ve sanatçı kitapları ile katılacak.

Türkiye ve yurtdışından pek çok sanatseverin bir araya geleceği Contemporary İstanbul’un bu sene bir de yeni projesi mevcut; CI editions. Contemporary Istanbul'un bu projesi sanat edisyonları için bir üretim, iletişim, arabuluculuk ve satış platformu olacaktır.

Ali Taptık, Alp Sime, Banu Birecikligil, Burhan Kum, C.M. Kösemen, Can Pekdemir, Cemil Batur Gökçeer, Cindy Jansen, Erdoğan Zümrütoğlu, Görkem Ergün, Gözde Mimiko Türkkan, Halil , Jasper de Beijer, Mehmet Güleryüz, SENA , Sinem Dişli

Contemporary Istanbul 2014

13 Kas - 16 Kas 2014

 

 

 

SERGİLENEN ESERLER